armband tattoo znaczenie

Nie wiesz jak umówić się na tatuaż? Przeczytaj!

26 May, 2024

W naszym studio pracuje zespół utalentowanych artystów, którzy zapewnią Ci kompleksową opiekę – od wstępnego pomysłu na tatuaż, przez jego wykonanie, aż po opiekę podczas procesu gojenia. Będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie wykonywania Twojego tatuażu – od pierwszej inspiracji po finalne dopracowanie szczegółów. W tym wpisie opowiemy Ci jak umówić się na tatuaż w bezproblemowy i szybki sposób!

TWÓJ POMYSŁ NA WYMARZONY TATUAŻ

Jeśli masz już pomysł na tatuaż, podziel się nim z nami w pierwszej kolejności. Możesz nas odwiedzić w studiu, zadzwonić, albo skontaktować się przez mail, Messenger, Instagram czy WhatsApp. Natomiast jeśli nie masz jeszcze konkretnego pomysłu, przejrzyj nasze portfolio lub wpadnij do nas na bezpłatne konsultacje – razem na pewno coś wymyślimy.

LOKALIZACJA I ROZMIAR

Przemyśl, gdzie na ciele chcesz mieć tatuaż i jakiej wielkości ma on być. Może się okazać, że zasugerujemy Ci pewne zmiany, które wynikają z naszego doświadczenia. Zrobimy wszystko, aby Twój tatuaż idealnie komponował się na Twoim ciele.

ŁATWY WYBÓR ARTYSTY

Nie martw się! Nie musisz orientować się w stylach tatuażu i tym, który z naszych tatuażystów wykona Twoją pracę – pomożemy Ci wybrać odpowiednią osobę z naszej ekipy. Możesz również samodzielnie obejrzeć nasze prace TUTAJ >>> https://zajawatattoozary.pl/artysci/  i zobaczyć, czyj styl Ci odpowiada.

Jak umówić się na tatuaż - studio tatuażu Żary Żagań

SZYBKI TERMIN

Zwykle możemy Ci zaproponować szybki termin na wykonanie Twojego tatuażu! W naszym salonie pracuje aż 6 artystów przez 7 dni w tygodniu. Robimy wszystko, aby czas oczekiwania na termin był jak najkrótszy.

PRZYSTĘPNY KOSZT

Ceny tatuażu w naszym studiu zależą od wielkości i stopnia skomplikowania Twojego tatuażu. Już na samym początku naszej rozmowy przedstawimy Ci wstępny koszt wykonania Twojego wzoru. Oczywiście może okazać się, że ostateczna cena będzie się nieznacznie różnić od początkowej wyceny – po prostu na samym początku nie znamy wszystkich szczegółów Twojego pomysłu.

POTWIERDZENIE TERMINU

Aby potwierdzić termin, konieczne będzie wpłacenie zadatku. Możesz to zrobić osobiście w studiu lub przelewem.  Pozostałą część zapłacisz po zakończeniu sesji.

KOMFORTOWA PIELĘGNACJA TATUAŻU

Po zakończeniu sesji tatuażu, artysta zabezpiecza Twój nowy wzór specjalną, oddychającą folią. Pierwsze kilka dni nie musisz nic robić! Po zdjęciu folii postępujesz według instrukcji, jakie przekazał Ci Twój artysta. Zawsze jesteśmy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań – nie zastanawiaj się, wpadaj do nas lub pisz czy dzwoń!

Skontaktuj się z nami!

Wróć do bloga

Polecane

28.05.2024

Voucher na Tatuaż

Niezapomniany Prezent: Vouchery na Tatuaż w Zajawa Tattoo Żary z Darmową Wysyłką Kurierem W poszukiwaniu idealnego prezentu dla bliskiej osoby często zastanawiamy się, co mogłoby sprawić jej największą radość. Chcemy, aby nasz podarunek był nie tylko wyjątkowy, ale także miał...

Czytaj dalej